Växel/Order

031-21 27 77 info@ilmolino.se

Tony Larsson : Ledning/ägare

031-763 34 33  tony@ilmolino.se

Daniele Falcini : Ledning/ägare

031-763 34 34  daniele@ilmolino.se

Filippa Sturedahl Larsson : Ekonomiansvarig/personaladministration

031-21 27 77  filippa@ilmolino.se

William Devletyan : Ekonomiassistent/fakturor

031-21 27 77  william@ilmolino.se

Marco Marabissi : Säljansvarig - Göteborg

031-763 34 35, 0706 03 65 29  marco@ilmolino.se

Henrik Franchetti : Säljansvarig - Skåne/Halland

070 - 810 29 91  henrik@ilmolino.se

Matteo Bilisari : Sälj/Inköp/Catering

031-763 34 31, 0704-13 72 69  matteo@ilmolino.se

Michele Masiello : Sälj/Inköp

031-763 34 30  michele@ilmolino.se

Robin Björklund : Lageransvarig/logistikansvarig/order

0763-92 64 82  info@ilmolino.se

Manuel Campusano : Lager/logistik/order

031-21 27 77  info@ilmolino.se

György Vasarhelyi : Lager/logistik

031-21 27 77  info@ilmolino.se

Bartolomeo Papa : Lager/logistik

031-21 27 77  info@ilmolino.se

Alex Falcini : Lager/logistik

031-21 27 77  info@ilmolino.se

Eva-Lena Json Hanson : Ateljé/grafisk produktion

031-21 27 77  evalena@ilmolino.se